top of page

Prezentace korejské firmy na veletrhu IDET 2023


Během uplynulého týdne jsme vystavovali a prezentovali námi zastupovanou korejskou společnost Bogwang I&T na uznávaném mezinárodním veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET 2023 v Brně.


Společnost Bogwang I&T se zaměřuje na výrobu vysoce funkčních a odolných textilií, které splňují náročné požadavky zákazníků a to na základě svých zkušeností a technologií získaných během dlouhodobých dodávek zejména vojenských uniforem. Korejská společnost spolupracuje a dodává svůj textilní materiál výrobcům vojenských uniforem, nebo zákazníkům dodává zkompletované uniformy na zakázku. Své výrobky úspěšně dodává i na evropském trhu, jako např. do Velké Británie, Španělska, Francie, Bulharska ale také na trh ve Střední a Jižní Americe, konkrétně do Argentiny a Kolumbie.


Společnost momentálně stále hledá příležitost odbytu na českém a slovenském trhu. Skrze naši agenturu KOTRA Praha aktivně hledá a oslovuje výrobce uniforem a oděvů pro armádu a bezpečnostní složky, nebo přímé distributory textilního materiálu.


Prezentace korejské firmy na veletrhu IDET 2023 probíhala úspěšně a tímto děkujeme všem návštěvníkům, kteří se u našeho stánku zastavili. Těšíme se na viděnou opět za 2 roky!


Více o kapacitách firmy naleznete na webových stránkách: http://www.bogwangint.com/


V případě, že byste měli zájem o zprostředkování kontaktu s touto společností, se neváhejte obrátit na Danielu Kim (daniela.kim@kotra.cz).


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page