top of page

Den korejské kosmetiky ve spolupráci KOTRA a NOTINO

V úterý 12. září 2023 proběhl nevšení event, který spojil svět krásy a kultury a představil řadu oblíbených korejských značek péče o pleť a kosmetiky.


Tato pozoruhodná událost, kterou spolupořádala KOTRA Praha a společnost NOTINO, představila výběr špičkových korejských značek, které jsou již dostupné prostřednictvím společnosti NOTINO, KOTRA Praha zároveň doplnila tento výběr o prezentaci značek na tuzemském trhu dosud neznámých, které však mají taktéž mnoho co nabídnout.Akce se odehrávala v úžasných prostorách Artiseme, zasazené za ikonickou Lennonovou zdí, a které vytvořily dokonalou atmosféru pro den plný krásy a kultury.


Jakmile hosté vstoupili na místo konání, okamžitě se ponořili do jedinečné atmosféry s prvky K-Popu, doprovázené skvělou hudbou a vůní korejského pouličního jídla, vytvářející vzrušující a pohlcující zážitek.


Prvek zábavy a vzrušení dodaly akci hravé soutěže. Účastníci měli možnost vyhrát báječné ceny, včetně kosmetických boxů plných žádaných korejských kosmetických produktů, nádherných vzorků či korejského vína. Tyto soutěže účastníky nejen pobavily, ale také je povzbudily k prozkoumání vystavených značek.

Na akci se představila jedinečná řada korejských kosmetických značek, které jsou již v NOTINO k dostání, včetně značek jako COSRX, Beauty of Joseon, Missha, Purito, Frudia, BANILA CO, Skin79, Mizon, La'dor, Some By Mi, SKIN1004, JayJun, Mixsoon, WHAMISA, Klairs, By Wishtrend, či I'm from.


Kromě těchto populárních jmen představila KOTRA také “svůj” výběr korejských značek, který zahrnoval DONGINBI, DUFT&DOFT, BRMUD, AMORE PACIFIC, PERCENT, barvy na vlasy eZn , iUNIK, Jeunebeau, KLAVUU, Sandawha, Orjena či dekorativní kosmetika Black Rouge, kterou mohli návštěvníci vyzkoušet i za asistence make-up artistky.


Jedním z vrcholů akce byla vzácná návštěva korejského premiéra Han Duk-soa. Zástupci společnosti NOTINO měli tu čest provést premiéra stánky různých značek a představit mu svět korejské krásy. Tato návštěva zdůraznila význam kosmetického průmyslu v Koreji a jeho rostoucí globální vliv. Korejský premiér zakončil svou návštevu akce společnou fotografií se zástupci NOTINA u stánku Busan Expo 2030.


Akce KOTRA Praha a NOTINO nebyla jen oslavou kosmetických výrobků, ale také kulturní výměnou, která přinesla kousek Koreje do srdce Prahy. Představila popularitu a půvab korejské péče o pleť a kosmetiky a poskytla platformu pro nadšence do krásy, kteří mohli tyto pozoruhodné značky vyzkoušet v cela unikátním světle.

Tyto akce, které podporují vlivné osobnosti, jako je korejský premiér, podtrhují význam kosmetického průmyslu jako kulturního mostu a svědčí o celosvětové přitažlivosti korejských kosmetických výrobků.


Comments


bottom of page